• SZKOLNY MAM TALENT

W miniony czwartek 21 marca 2024r. odbył się w naszej szkole konkurs: ,,Szkolny Mam Talent". Spotkanie miało na celu odkrywanie i promowanie uczniowskich talentów w środowisku szkolnym, proponowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego, tudzież budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Uczestnicy mogli liczyć na ogromne wsparcie wychowawców, nauczycieli, a przede wszystkim rodziców. Na scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali popis umiejętności wolkanych, recytatorskich, sprawnościowych oraz kreatywności. Atmosfera była wspaniała, publiczność żywiołowo oklaskiwała uczestników. Ponadto w tym dniu Samorząd Uczniowski z okazji Pierwszego Dnia Wiosny przygotował pokaz mody, którego motywem przewodnim była wiosna. Nadto w tym dniu rozstrzygnięto dwa konkursy ogłoszone przez Samorząd Uczniowski z okazji Europejskiego Dnia Mózgu: ,,Rusz neuronki", który skierowany był do uczniów klas IV-

• WALENTYNKI W SZKOLE

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły). Samorząd Uczniowski przygotował tematyczną fotobudkę. Tradycyjnie działała też walentynkowa poczta. Wszystkim życzymy dużo miłości.

• DZIEŃ ŁAMIGŁÓWEK

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 30 stycznia 2024 r. obchodziliśmy po raz pierwszy w naszej szkole Dzień Łamigłówek dla klas IV- VIII. Przedstawiciele klas zmagali się z pokonaniem labiryntu, krzyżówką tematyczną oraz diagramem słownym. Rywalizację wygrał Filip Grzegorek z V a, drugie miejsce zdobyła Katarzyna Kałużna z VIII a, trzecie miejsce wywalczył Mateusz Grądziel z VII b. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do udziału w konkursach.

Piątek 29.03.2024

• Polecane serwisy ↓